Кокосове Борошно Baraka, 500g

Смачна, корисна альтернатива злаковому борошну. Мелене з висушеного, знежиреного кокосового м'яса, підтримує обмін речовин, рівень цукру в крові, з високим вмістом білка, клітковини, здорове жерело енергії, підходить діабетикам і вегетаріанцям.

Есть в наличии

- +

Ціна: 180 грн215 грн

Купити

Кокосове Борошно Baraka, 500g

Кокосове борошно - смачна, корисна альтернатива злаковому борошну. Мелене з висушеного, знежиреного кокосового м'яса, кокосове борошно з високим вмістом білка, клітковини і низьким вмістом легкозасвоюваних вуглеводів.

Це робить його ідеальним для тих, хто дотримується дієти і конролює вагу.

Легкий кокосовий смак дозволяє використовувати кокосове борошно в солодку або несолодку випічку, каші, коктейлі, смузі, десерти.

Кокосове борошно також не містить глютену і є відмінним інгредієнтом для випічки без зернових і з низьким вмістом вуглеводів.

Користь для здоров'я від кокосового борошна:
Кокосове борошно з високим вмістом клітковини, білка і корисних жирів і не містить пшениці та інших зернових культур.
Кокосове борошно з низьким вмістом цукру, засвоюваних вуглеводів і калорій, а також має низький показник глікемічного індексу.

Кокосове борошно включає високий рівень корисних насичених жирів в формі жирних кислот з середньою ланцюгом (MCFA).

Воно легко використовуються організмом для отримання енергії і допомагає підтримувати здоровий обмін речовин, збалансований рівень цукру в крові.

Кокосове борошно є багатим джерелом клітковини. Клітковина, розчинна і не розчинна, що містяться в кокосовому борошні, не вся засвоюється а навпаки, вона рухається прямо через травний тракт, очищаючи від токсинів і шлаків.

Вживання продуктів, що містять кокосове борошно, знижує загальний глікемічний вплив їжі і підтримує стабільний рівень цукру в крові.
Це означає, що харчування з кокосовим борошном корисне для здоров'я людей з діабетом, для схуднення і контролю ваги.

Кокосове борошно також допомагає в здоровому травленні, знижує «поганий» рівень холестерину, містить поживні речовини і сприятливо впливає на роботу судин і серця.

Об'єм 500 г.

Ваш комментарий успешно оставлен!

Залишити відгук

  • Ваше ім'я*:

  • E-mail*:

  • Оценка:

Сертифікати

Copyrights Barakaoil.com.ua. All rights researved 2017