Натуральна Косметика Baraka - BarakaOil

Переглянути продукти з "Кокосова олія"Переглянути продукти з "Олія чорного кмину"Переглянути продукти з "Organic Oils HANA"Переглянути продукти з "Новинки"Переглянути продукти з "Акцiї"

Cocole від Baraka - це інноваційна концепція, яка проклала шлях до натуропатичного догляду за тілом та обличчям.

За допомогою нашої лінійки косметичних продуктів Cocole ми прагнемо оптимізувати і поліпшити ваш досвід особистої гігієни.

Наші продукти натуральні та веганські і не містять парабенів, SLS / SLES, кремнію, спирту, мінеральних масел і барвників, що робить їх придатними для всіх вікових груп і всіх типів шкіри.

Ця лінійка продуктів використовує кокосову олію першого холодного віджиму в якості основного інгредієнта, яка має відмінну здатність проникати в шкіру, зволожує і живить шкіру. Олія багата триглицеридами із середньою довжиною ланцюга, антиоксидантами і поживними протеїнами і відновлює еластичність і сяйво шкіри.


Загальні переваги серії Cocole включають збереження вологи, заспокоює і захищає шкіру.


Завдяки швидкому засвоєнні вірджин кокосової олії, лінійка продуктів Cocole може використовуватися для обличчя, тіла, рук та ніг, не забиваючи пори і не залишаючи жирних слідів.


Користуйтися високоякісними косметичними засобами особистої гігієни Cocole від Baraka, оживіть свою шкіру здоровим сяйвом та відчуйте різницю.

Сертифікати

Copyrights Barakaoil.com.ua. All rights researved 2017