Bio Extracts (Pvt) Ltd , бренд Baraka - дочірня компанія Aberdeen Holdings, яка є провідним диверсифікованим конгломератом в Шрі Ланці з глобальною присутністю в більш ніж 17 країн і 45 містах.

Bio Extracts (Pvt) Ltd є провідним у світі виробником кокосової олії та олії  чорного кмину.

В асортименті ТМ Baraka виробництво засобів для здоров’я рослинного походження з використанням чорного кмину в якості основного інгредієнта.

Численні формули та рецепти Барака, представлені у продуктах Кокосу і  Чорного кміну, отримали схвалення від мільйонів задоволених споживачів в більш ніж 30 країнах світу. Принесли бренду Baraka статус № 1 в світі за якістю та ефективністю.

Ми пишаємося тим, що Bio Extracts (Pvt) Ltd є першою шрі-ланкійською компанією з виробництва продуктів з рослинної сировини з використанням старих вікових трав в поєднанні з сучасними технологіями.

Пристрасть до інновацій є приводом для Bio Extracts (Pvt) Ltd в значній мірі інвестувати в дослідження і розробки нових рослинних композицій. Компанія  тісно співпрацює з медичними консультантами в багатьох областях. 

Постійно прагнучи до досконалості, компанія використовує досвід і дослідницьку базу Інституту медицини корінних народів, Університет Коломбо, Rajagiriya, Шрі Ланка.

Виробництво продуктів чорного кмину, кокосу та трав'яних продуктів компанії Bio Extracts (Pvt) Ltd  схвалено Шрі-ланкійським інститутом стандартів і затверджений Департаментом аюрведи, Міністерства охорони здоров'я Шрі Ланки. 

Вся продукція  компанії піддається токсикологічним та клінічним випробувань до виходу на ринок. Продукція Baraka затверджена Департаментом аюрведи, Міністерства медицини корінних народів Шрі Ланки. Всі продукти ТМ Baraka сертифіковані.

Компанія веде суворий контроль якості на всіх етапах виробництва, дотримуючись високих міжнародних стандартів. Що підтверджується низкою міжнародних сертифікатів: ISO, HACCP, GMP, Halal, Kosher, Organic JAS, Organic EU, Organic USDA, CU Fair Choice, NPA.

 

Договір публічної оферти Публичная оферта Этот документ содержит публичное предложение (далее именуется – «Оферта») этого Интернет-сайта заключить Договор розничной купли-продажи товара с использованием средств дистанционной связи в порядке и на условиях, которые изложены Детальніше

Сертифікати

Copyrights Barakaoil.com.ua. All rights researved 2017