ЯК Я МОЖУ КОРИСТУВАТИСЯ КОКОСОВОЮ ОЛІЄЮ BARAKA?
Baraka Organic Virgin Coconut Oil найсвіжіша першого холодного пресування свіжої мякоті кокосова олія ідеально підходить для приготування їжі через її високу термостійкість.
Вам сподобається застосовувати олію для випічки, смаження, запікання, приготування коктейлів і як смакова добавка.Ваш вибір не обмежується тільки кухнею. 
Високий рівень мінералів і поживних речовин роблять Кокосову Олію Baraka ідеальним зволожуючим засобом, який буде живити вашу шкіру, не залишаючи жирної плівки.
Застосовуйте для тіла відразу ж після ванни або душу для ідеально м'якої і здорової шкіри, невелика кількість буде творити дива на сухий і нерівній шкірі, її антибактеріальні властивості захистять від інфекцій й відновлять здоров'я шкіри.
ЯК ЗБЕРІГАТИ КОКОСОВУ ОЛІЮ І ЯК ДОВГО ВОНА ЗАЛИШАЄТЬСЯ СВІЖОЮ?

Кокосову олію Baraka найкраще зберігати подалі від прямих сонячних променів в прохолодному сухому місці.

Кокосова олія першого холодного віджиму в більш холодних температурах, як правило, залишається у твердій формі, але переходить в рідкий стан в діапазоні від 18 ° С до 24 ° С.

Властивості олії не погіршуються при переході з твердого в рідкий стан і навпаки.

Кокосова олія Baraka має дуже тривалий термін зберігання, хоча ми завжди рекомендуємо нашим клієнтам використовувати свою олію протягом двох років до закінчення терміну придатності, щоб переконатися, що Ви споживаєте олію кращої якості.

Сертифікати

Copyrights Barakaoil.com.ua. All rights researved 2017