Кокосовий Цукор Baraka, 500g

100% натуральний продукт, здобутий зі свіжого соку кокосового дерева, зібраного зі зрізаних бутонів, ніжний карамельно-горіховий смак.

Заканчивается

- +

Ціна: 395 грн

Купити

Кокосовий Цукор Baraka, 500g

Кокосовий цукор - це повністю натуральний продукт, витягнутий зі свіжого соку кокосового дерева, зібраного зі зрізаних бутонів.

Кокосовий цукор отримують шляхом кип'ятіння і зневоднення солодкої рідини з дуже молодих квіткових скупчень кокосової пальми.

Сік нагрівається до випаровування вологи, в результаті чого утворюється кристалічна або гранульована форма цукру.

Кокосовий цукор має більш низький глікемічний індекс у порівнянні з рафінованим цукром, тому він допомагає підтримувати здоровий рівень глюкози в крові. Це може використовуватися в якості альтернативи для білого і рафінованого цукру. Неочищений і необроблений, він вважається більш здоровим, ніж інші варіанти рафінованого і хімічного підсолоджувача.

Користь для здоров'я від кокосового цукру:
Кокосовий цукор має більш низький глікемічний індекс, ніж звичайний цукор. Його глікемічний індекс дорівнює 35.
Містить високий відсоток сахарози і невелика кількість глюкози і фруктози.

Кокосовий цукор не очищається і не піддається хімічної зміни і не містить штучних інгредієнтів або синтетичних речовин.
Кокосовий цукор містить вітаміни і мінерали, отримані з кокосового соку, в тому числі залізо, цинк, кальцій, калій, жирні кислоти з коротким ланцюгом, поліфеноли і антиоксиданти, а також клітковину, відому як інулін.

Кокосовий цукор містить клітковину, відому як асінулін. Це волокно може допомогти уповільнити засвоєння глюкози, пропонуючи альтернативу для тих, хто займається діабетом. Дослідження показують, що інулін може допомогти зменшити поглинання глюкози, отже, контролюючи рівень глюкози.

Інулін має здатність стимулювати ріст кишкових біфідобактерій, зазвичай зустрічаються в пробіотики, які можуть забезпечити загальний імпульс для імунної системи.
Кокосовий цукор також містить невелику кількість фитонутриентов, таких як поліфеноли, флавоноїди, антоцианідіни і антиоксиданти.

Об'єм 500 г.

Ваш комментарий успешно оставлен!

Залишити відгук

  • Ваше ім'я*:

  • E-mail*:

  • Оценка:

Сертифікати

Copyrights Barakaoil.com.ua. All rights researved 2017