Organic Oils HANA

Переглянути продукти з "Кокосова олія"Переглянути продукти з "Олія чорного кмину"Переглянути продукти з "Новинки"Переглянути продукти з "Акцiї"Переглянути продукти з "Натуральна Косметика"

HANA – це 100% натуральні та органічні засоби преміум-класу для догляду за обличчям, тілом та волоссям.

 

Продукти Hana створені для цінителів натурального, живого продукту.

Бажаючих відчути ніжний, турботливий дотик та цілющу енергію природи Шрі Ланки.

 

HANA cаме для вас, якщо ви вибираєте здорову красу, прагните виглядати розкішно і відчувати себе бездоганно.

У продукції HANA немає протипоказань – вона гіпоалергенна, всі її інгредієнти натуральні та абсолютно безпечні.

 

Бренд HANA є частиною всесвітньо відомої шрі-ланкійської компанії Expo Ceylon – виробника екологічно чистих, корисних продуктів, олій,  власника органічних плантацій, на яких вирощуються рослини, трави для створення косметичної продукції та олій найвищої якості.

Компанія вирощує і збирає сировину в найчистіших регіонах. Обробляє сировину, виробляє, розливає та пакує продукцію тільки у Шрі-Ланці. Виробництво виключно за технологіями, що максимально зберігають корисні властивості цінних рослин, з бережливим відношенням до навколишнього середовища.  

 

Вся продукція Hana – сертифікована, відповідає найвищим міжнародним нормам і стандартам якості; ISO22716:2007, GMP, USDA Organic, EU Organic, Halal.

Hana створюється під контролем кращих косметологів, дерматологів і трихологів на основі вивірених століттями поєднань натуральних компонентів.

Expo Ceylon постійно відслідковує та вивчає вплив косметичних засобів та олій на організм.

 

Hana отримує тисячі позитивних відгуків від жінок та чоловіків з усього світу.

Продукція HANA не містить:

  • силіконів,
  • парафінів,
  • мінеральних домішок,
  • синтетичних домішок,
  • парабенів,
  • алкоголю.

Не тестується на тваринах.

 

Бренд HANA представлений в більш, ніж 20 країнах світу: США, Великобританії, EC, Австралії, Ірландії, ОАЕ, Дакарі, Мальдівах, Азербайджані, Казахстані та ін.

 

З 2021-го року продукція Hana стала доступною для нас – Бренд HANA виходить на український ринок.

 

Історія виникнення бренду:

У однієї з подруг засновників компанії Expo Ceylon, якій було лише 24 роки, діагностували рак шкіри, що починався зі звичайної алергії на косметичні засоби. Лікарі порекомендували їй припинити користуватися будь-якими продуктами, що містять синтетичні хімічні речовини. Це стосувалося всього - крему для обличчя, лосьйону для тіла, навіть кондиціонера для волосся.

Це було дуже дивним, тому що дівчина піклувалася про себе, вибирала найвідоміші продукти. Купувала якісну косметику, заздалегідь вивчаючи її склад та інструкції. Проте, менше, ніж за три роки, вона покинула цей світ.

Це стало шоком для жінок, які хочуть піклуватися про себе, але не бажають наносити промислові хімікати на своє обличчя, тіло та волосся.

 

Тому HANA стала революцією у світі краси.

Компанія поставила собі за мету створити найкращу натуральну альтернативу хімічним косметичним засобам.

 

Беручи свій початок з сімейного бізнесу по виготовленню кокосової олії з 1968 року, компанія значно розширила своє виробництво до випуску еко продуктів харчування, та запустила окремий напрямок виробництва органічних косметичних засобів та олій.

В основу лягли стародавні шрі-ланкійські рецепти та сучасні розробки компанії.

Компоненти продуктів Hana поєднані в унікальних пропорціях, створюють синергію та посилюють корисну оздоровчу дію кожної з олій.

Перевірені століттями рецепти олій та аювердичних комплексів поєдналися з новими сучасними технологіями, що підвищило їх ефект для збереження здорової краси.

 

Для компанії процес аналізу впливу косметичних засобів та олій на організм, вивчення екологічних технологій, пошуку якісної сировини та вдосконалення продукції – безперервний.

 

Захищаючи навколишнє середовище і суспільство від токсичного впливу, компанія  щодня працює над тим, щоб жінки з усього світу отримували найкращі, 100% натуральні та органічні, супер-продукти для догляду за обличчям, тілом, волоссям.

 

Продукція HANA з неперевершеними ароматами та текстурами – це беззаперечний доказ того, що краса, молодість і розкішний вигляд можуть досягатися природнім шляхом, бути безпечними та приносити надзвичайне задоволення!

Сертифікати

Copyrights Barakaoil.com.ua. All rights researved 2017